Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

O MNĚ

KDO JSEM?

Jmenuji se Jiří Brda a jsem grafik na volné noze se sídlem v Příbrami, (Česká republika). Specializuji se na oblasti designu firemní identity, webdesignu, designu tiskovin a brandingu. Většinu svého času strávím tvorbou grafických návrhů a přípravou marketingových a propagačních akcí pro své zákazníky.

 

ZKUŠENOSTI

Grafický design byl mým koníčkem již v dobách mého studia na gymnáziu, což vedlo k zájmu o grafiku i po ukončení mých školních let.
Od roku 2004 (více než 10 zkušeností v oboru) jsem v průběhu let pracoval na mnoha projektech od malých nízkorozpočtových zakázek pro místní firmy až po rozsáhlé projekty pro agentury a celostátní korporace. Práce na různorodých projektech mě odměnila celou řadou znalostí a zkušeností různého typu, které vždy přidávám do svých grafických návrhů.

 

SCHOPNOSTI

Grafický design
Komunikační design
Editorial design
Identita/Branding
Design tiskovin
Infografika
Ilustrace
Typografie
Webdesign

 

MŮJ PŘÍSTUP

Miluji tvorbu jedinečného designu pro jednotlivce, firmy a organizace, velké i malé. Ke každému projektu přistupuji s rovnou mírou kreativity a strategie, v čele s multidisciplinárním přístupem a širokou dovednostní základnou, která zahrnuje všechny aspekty designu. Každý projekt na kterém pracuji je příležitostí udělat nějaké úžasné dílo, které zapojuje divákovo myšlení a přináší klientovi větší úspěch.

 

MOJE PRÁCE V ŠESTI KROCÍCH

1) Výzkum a zamyšlení se
2) Nápad a nákres
3) Výběr a vývoj
4) Zpětná vazba a úpravy
5) Dokončení a testování
6) Předání a vyhodnocení

 

FREELANCER VS AGENTURA

Grafik na volné noze velice často překonává grafické agentury v kvalitě, ceně a časové náročnosti.

Pro někoho může spojení "grafik na volné noze" znít jako určité stigma pro někoho, kdo ignoruje pravidla a nedodržuje termíny. Ve skutečnosti grafici na volné noze obvykle spolupracují hned s několika agenturami nebo v některé z nich byli dříve zaměstnáni a proto velice dobře znají jejich práci. Nikdo nezačne pracovat na volné noze bez předešlé zkušenosti z agentury.

Dříve bývala výhoda v zaměstnávání velkých agentur pro zakázky velkého rozsahu. Úspory z rozsahu, stálé ceny, zkušenosti a přístup ke zdrojům byly výhody agentur nad jednotlivci. V dnešní době to již neplatí. Vše co grafik na volné noze ke své práci potřebuje je počítač a připojení k internetu.

V případě, že je rozsah práce pro jednoho freelancera příliš veliký, může jednoduše zavolat jiného grafika na volné noze na pomoc. Každý freelancer má totiž síť kontaktů na další freelancery, kteří mezi sebou spolupracují a z nichž má každý svou specializaci.

Jestliže se zákazník obrátí na freelancera, vytváří s ním ihned velice úzký profesionální vztah. Ví přesně, na koho se telefonicky nebo e-mailem obrací a nemusí se proplétat složitým bludištěm oddělení grafických agentur ve snaze získat rychlé odpovědi ohledně vlastní zakázky. Při realizaci zakázky jsou změny na poslední chvíli daleko rychlejší a levnější s grafikem na volné noze.

Grafik na volné noze má jen jednu reputaci, což znamená, že bude ke každé zakázce přistupovat zcela jinak než řadový zaměstnanec grafické agentury.      

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Řekli o mně