Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Bannerová reklama

Pokud jste rostoucí společnost hledající způsoby navýšení prodeje nebo příjmu z online marketingu, bannerová reklama na internetu je rozhodně možnost, nad kterou byste měli uvažovat.

Někteří lidé se při brouzdání na internetu snaží vyhýbat reklamám, protože už jich je všude tolik, že je shledávají dráždivými. Nedovolte, aby Vám tato skutečnost stála v cestě. Reklamy jsou nepříjemné, když nejsou relevantní nebo správně načasované. Dokáži Vám navrhnout takovou bannerovou reklamu na internetu, která bude pravým opakem - bude relevantní a správně načasovaná. Taková reklamní kampaň dosáhne na Vámi požadovaný okruh zákazníků, zvýší Váš prodej a bude mít vysoký potenciál pro konverzi.

"Podpořte svou společnost na stovkách nejpopulárnějších internetových stránkách a sociálních sítích."

Jsem zběhlý ve třech nejvhodnějších typech on-line bannerové reklamy:

Přesměrování

Přesměrování (někdy nazývané remarketing) je druh bannerové reklamy, jenž funguje tak, že zobrazuje Vaši reklamu lidem, kteří již v minulosti navštívili Vaše internetové stránky a shledali jejich nabídku zajímavou. Když se remarketingová kampaň nastaví správně, cílení na dřívější návštěvníky zvyšuje přepočítací koeficienty o 50% až 100%.

Cílení podle kontextu

Kontextové cílení je řízeno pomocí klíčových slov a zobrazuje Vaši reklamu na webových stránkách s obsahem, který odpovídá klíčovým slovům z cílů kampaně v reklamní síti. Když se takto nastavená reklama zobrazuje, je pravděpodobné, že bude relevantní a aktuální.

Cílení na webové stránky

Cílení bannerové reklamy na webové stránky zobrazuje reklamy na relevantních internetových stránkách vybraných Vámi i mnou. Cílení na weby umožňuje doručovat přesné zprávy vysoce kvalifikovanému publiku, což vede nejen ke generování provozu, ale také ke zvýšení povědomí o Vaši značce.

"Bannerová reklamní kampaň umožňuje okamžitou expozici Vaši značky a možnost zachytit potencionální návštěvníky Vašich webových stránek, kteří by Vám jinak proklouzli mezi prsty."

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.