Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Návrh reklamy

Poskytuji profesionální reklamní služby pro všechny obchodní a propagační potřeby. Ať už potřebujete novinový reklamní design, časopisový reklamní design nebo online reklamní design, mám mnohaleté zkušenosti, díky kterým Vám mohu poskytnout atraktivní a jedinečnou reklamu, která Vám zajistí skvělé prodejní výsledky.

"Není nic dražšího než neúspěšná reklama."

Pro všechny reklamní kampaně platí, ať už jde o novinové inzeráty nejmenších rozměrů nebo celostátní billboardové kampaně, že velmi úspěšná reklamní kampaň musí upoutat divákovu pozornost, a zároveň musí poskytovat správné informace díky čemuž vzroste divákův zájem a přinutí ho k akci.

Pokud jste již někdy inzerovali, velice dobře rozumíte potřebě mít jistotu, že Váš inzerát je připraven včas a na vysoké úrovni a to i
v případech, kdy jste se pro inzerci rozhodli několik málo hodin před novinovou uzávěrkou. Poskytnu Vám rychlé řešení bez snížení kvality grafického návrhu. Porazte se mnou Vaše termíny.

Pokud jste ještě nikdy dříve neinzerovali a jste trochu zmatení veškerými požadavky na správný typ souborů, minimální rozlišení a ořezové značky, můžete věřit v mé mnohaleté zkušeností s přípravou grafických podkladů s požadovanými specifikacemi pro veškeré typy inzerce.

"Nejdůležitější proměnou je, že Váš inzerát musí být nezapomenutelný. Profesionální design reklamy může učinit zásadní rozdíl v tom, jestli bude Vaše inzerce úspěšná nebo nikoliv."


Novinová a časopisová inzerce nejsou jedinými typy mnou nabízených služeb v oblasti inzerčního designu. Pro své zákazníky také připravuji statickou a dynamickou bannerovou reklamu pro všechny typy webových stránek.

Online bannerová reklama je v podstatě křižovatka mezi umění a vědou. Tvořím bannery, které posilují firemní značku a mají měřitelné výsledky díky kombinaci poutavého a interaktivního designu s pokročilými analitickými funkcemi a cílenou nákupní taktikou.

Současní zákazníci jsou chytřejší, než kdy byli a tráví daleko více času hledáním informací. To je možná jeden z důvodů, proč Váš potencionální zákazník, ve chvíli když poprvé navštíví Vaše webové stránky, ještě není připraven učinit nákup. Pokud opustí Vaše stránky a Vy neděláte nic, abyste ho dostali zpět, tak už se nikdy nemusí vrátit. Účinná bannerová reklama má schopnost, udržet Vaše služby nebo nabízené služby
v mysli zákazníka nebo ho dokonce přinutí k návratu na Váš web.

Dokáži připravit efektivní banner a nastavit jeho zobrazení tak, že se zobrazí pouze uživatelům, kteří hledají přesně takový produkt nebo službu, kterou nabízí Vaše společnost nebo již v minulosti navštívili Vaše stránky. Jiní se na Vaše stránky mohou vrátit později jen kvůli tomu, že si vybaví Vaši poutavou bannerovou reklamu.

Proč používat online bannerovou reklamu?

Lze nastavit obsah banneru v závislosti na cílové skupině.
Bannerová reklama umožňuje spotřebitulům komunikovat a zapojit se do vlastností produktu nebo služby pomocí nastavených filtrů uvnitř banneru.
Online reklama generuje provoz na Vašem komerčním webu se zvýšenou konverzí.
Data produktu nebo služeb, jež nabízíte se aktualizují přímo z webové stránky - není třeba překonfigurovat reklamu.
Celá produktová řada Vaší společnosti lze v případě potřeby zobrazit v rámci jednoho banneru.
Získáváte užitečné marketingové údaje o spotřebitelských interakcích ohledně Vámi nabízených produktech a služeb.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.