Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Plakáty

Plakáty umožňují velké a rozmanité množství nápadů a informací, které budou prezentovány ve stejnou dobu. Dobře navržený plakát může být účinným způsobem, jak představit své nápady velké skupině potenciálních zákazníků.

"Vizuálně přitažlivý plakát zvýrazní Vaše informace a hypotézy jasným a výstižným způsobem, sdělí obsah Vašeho podnikání Vašim zákazníkům."

Používám nejmodernější technologie, pokročilý software a zařízení tak, abych mohl nabízet profesionální služby v oblasti grafických návrhů plakátů. Mnou navržené plakáty jsou široce používány v obchodních centrech, veřejných prostorách, autobusových zastávkách, železničních stanicích, seminářích, konferencích apod. Podle požadavků zákazníka dokáži připravit kreativní a unikátní plakát s jakoukoli tématikou
v různých barvách a pojetích v rámci daného rozpočtu. Moji zákazníci oceňují mé grafické návrhy především pro jejich koncepci, způsob prezentace, atraktivní grafiku, vizuálně přitažlivé provedení a tvořivost.

"Kreativní a efektivní grafický návrh plakátu může být velmi silným reklamním nástrojem pro podporu Vašeho podnikání."

Můj vysoce kvalitní design plakátů je efektivně využíván pro propagační účely a branding a to jak v tištěné formě, tak i na webu. Můj inovativní a vzrušující design přiláká diváky okamžitě a pomůže Vám ke zvýšení prodeje.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.