Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Webové stránky a online služby

Webdesign

Použitím všech svých nápadů, zkušeností a kreativity, vždy dokáži připravit takové grafické návrhy webových stránek, které jsou inovativní, přístupné, citlivé, agilní a cenné.
Můj webdesign dokáže mluvit se všemi potencionálními zákazníky stejnou řečí a zároveň jim dokáže doručit myšlenku a rozšířit podvědomí
o prezentované značce, produktu nebo službě.

Bannerová reklama

Statické nebo dynamické? Mohu pro Vás navrhnout oba dva druhy, ale je tu velký rozdíl. Statická reklama se v dnešní době může zdát přežitkem. Zatímco dynamická... Zákazníci se na různorodých webových stránkách na všech druzích zařízení s dynamickými reklamami často nechají zlákat. Čím? Pohyblivou a personalizovanou bannerovou reklamou. Taková reklama je moderní, krásná a připravená reprezentovat danou firmu. Nastavení je velmi jednoduché a účinek je trvalý.
Dynamické webové reklamy jsou automaticky aktualizovány tak, aby odrážely změny ve Vašich produktech nebo nabízených službách tak, aby dokázaly udržet Vaše kampaně čerstvé a připravené vydělávat peníze.

SEO

Mám dlouhý seznam úspěchů v SEO založených na metodice výběru frází a klíčových slov v kombinaci s individuální znalostí fungování vyhledávačů.
Ve skutečnosti najdete webové stránky mých klientů zařazené na první stránce na Googlu a i v dalších prohlížečích.

Internetový Marketing

Jsem schopný poskytnout speciální a individuální řešení pro každého zákazníka podle konkrétního odvětví jeho činnosti prostřednictvím kombinace obchodní zkušenosti, inteligentní propagační taktiky a marketingových strategií.
Nabízím marketingové služby, které Vám pomohou získat kontrolu a řízení nad Vašimi aktuálními propagačními aktivitami, a také výrazně zvýšit jejich efektivitu a dosah.

Sociální sítě

Marketing sociálních sítí používá Twitter, Facebook, Google+ a další sociální sítě k propojení Vámi nabízených produktů a služeb s Vaším publikem. Je to jednoduchý způsob, jak zůstat ve spojení a jak dodat více osobitý ráz Vaší společnosti, než pouze prostřednictvím internetových prezentací. S aktivními stránkami na sociálních sítí, mohou mít Vaši zákazníci Vaši firmu stále na očích a zároveň je tak spíše přimějete, aby se k Vám vraceli daleko víc, než kdykoliv předtím.
Pomohu Vám pochopit, jak udržet mediální kampaň na sociálních sítích efektivní nebo takovou kampaň mohu pro Vaši společnost přímo spravovat.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.