Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Tvorba logotypu

Vaše logo je duší Vaší společnosti. Je to obvykle první věc, kterou z Vaší společnosti zaznamená potenciální zákazník. Logo design reprezentuje poslání Vaši společnosti prostřednictvím uměleckého díla. Zajímavé a poutavé logo může donutit klienty vyhledávat a identifikovat Vaši společnost, Vaše produkty a Vámi nabízené služby. Vizuálně efektivní a jasné logo zůstane s Vašimi zákazníky a okamžité hraje ve Váš prospěch běhěm rozhodovacího procesu potencionálních zákazníků mezi Vámi a Vaši konkurencí.

"Obrázek vydá za 1000 slov, ujistěte se, že Vaše logo neříká méně! Vaše logo je Vaše značka, Vaše identita a to, co Vás odděluje od ostatních."

Na základě Vašich požadavků, provedu výzkum, připravím návrhy a finální design perfektního a unikátního loga pro Vaši firmu nebo produkt. Zajistím, že výsledné logo bude odrazem komunikace Vaší značky a bude mluvit přímo k Vašemu cílovému trhu.

PROCES TVORBY LOGOTYPU:

Rychlý průzkum: Zachycení informací o podniku, jeho zákaznících, trzích, očekávání klienta, atd.
Výzkum: Vedení důkladného výzkumu ve snaze získat nové myšlenky, koncepty a možná témata.
Případová studie: Pochopení komunikace a umístění společnosti v soutěži o získání zákazníka.
Nákres: Myšlenky začínají mít formu po provedení prvních nákresů. To mi pomáhá znovu přemýšlet a přinést do tvorby novou perspektivu.
Umístění: Vžiji se do role klienta, analyzuji a kritizuji svůj vlastní design. To mi pomáhá lépe pochopit veškeré aspekty logo designu, kterými jsem se při tvorbě loga řídil.
Prezentace a zpětná vazba: Nakonec představím několik návrhů loga zákazníkovi a získám zpětnou vazbu na jejímž základě upravím vítezný grafický návrh do finální podoby.

Jakmile je logo hotové, poskytnu Vám veškeré finální formáty logotypu a to jak ve vektorech tak i rastrech, takže můžete směle vyrazit do světa obchodu a začít svou první marketingovou kampaň.

Za malý příplatek Vám rád připravím logo manuál - vícestránkovou PDF prezentaci obsahující veškeré informace o logotypu a zásadách jeho správného použití v rámci všech typů tištěných médiích a na internetu.

"Vaše nové logo může přenést Vaše podnikání do nových výšin a dát Vašemu podnikání důvěryhodnost, kterou si zaslouží."

6 důvodů proč si mě vybrat pro návrh loga:

1. Jak na to? Budu s Vámi spolupracovat na designu Vašeho logotypu, dokud Vaše nové logo nebudete milovat. Chci, abyste byli spokojení
s konečnými výsledky mé práce.
2. Profesionální přístup: Vytvořím Vám tak dobrý logo design, jako by to byl můj vlastní. Vždy se snažím vcítit se do potřeb zákazníka a připravit grafický návrh, který je podle mého názoru pro něj ten nejlepší.
3. Cenově: Můj přístup Vás nebude stát jmění, moje cenové návrhy jsou více než přijatelné. Na rozdíl od levných šablon nebo softwaru na výrobu loga, bude logo Vaší společnosti 100% originální a jedinečné.
4. Rozmanitost: Mnohaleté zkušenosti při tvorbě loga pro různé zákazníky, malé i velké společnosti, zajišťují, že mnou připravený logo design je v nejvyšší kvalitě.
5. Kreativita: Jsem často popisován jako inteligentní, pohodový, originální, nadaný a mající porozumění. Žiju pro svou práci a pro design.
6. Hodnocení: Jsem hrdý na všechna uznání, která dostávám od klientů po celé České republice, a také nad tím, že mne doporučují dalším lidem. Můžete navštívit část webu s názvem "portfolio" a "řekli o mně" pro potvrzení mých slov.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.