Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Sociální sítě

Když lidé slyší pojem sociální síť, jejich mysl se většinou zaměří na Facebook a Twitter, nicméně sociálních sítí existuje daleko víc. Jsou jich desítky, možná stovky. Nalezení té správné je klíčem ke kontaktování stávajících a získávání nových klientů. Čtou si opravdu nejnovější tweety na Twitteru? Stalkují svoji ex na Facebooku? Hledají novou práci na LinkedIn? Nebo sdílejí stovky svých oblíbených obrázků na Instagramu?

Mnou nabízené služby z oblasti sociálních sítí si kladou za cíl, abyste Vy, jako moji zákazníci, získali pod naprostou kontrolu své novinky prostřednictvím různých sociálních sítí, a jsou založeny na pochopení hlavních cílů a úkolů Vaší společnosti. Kladu důraz na to, aby Vám sociální sítě sloužili k tomu, co je pro Vaši společnost nejdůležitější.

"Na světě existuje ještě jedna horší věc než ta, že se o Vás mluví... a to ta, že se o Vás nemluví."

Nenastavím Vám pouze kampaň na sociální síti a nenechám Vás být. Budu tu s Vámi po celou dobu, dokud se nerozkřikne, že je ve Vašem městě Vaše firma ta nejlepší. Nepřemýšlejte nad cenou mých služeb ani nad cenou reklamy na sociálních sítích. Jediné, co by Vás mělo zajímat, jsou obrovské výhody toho, že se s Vámi Vaši zákazníci mohou spojit okamžitě, jakmile něco potřebují.

"Funkce sociálních sítí může být obecně definována jako společenský prostor založený na internetu a chytrých zařízeních, jejichž cílem je usnadnit komunikaci, spolupráci a sdílení obsahu napříč sítí kontaktů."

Některé z mých marketingových služeb na sociálních sítích zahrnují:

Tvorba unikátního obsahu pro sociální sítě, ktery odpovídá hlasu Vaší firmy a jejímu brandingu
Kompletní správa profilů na sociálních sítí
Marketingové analýzy a příprava měsíčních reportů
Založení a naplnění počátečním obsahem profilů na Facebooku
Tvorba personalizovaných účtů na Twitteru
Postavení strategie na sociální síti

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.