Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Venkovní reklama

Venkovní reklama je jednou z nejstarších a nejpoužívanějších forem budování firemní identity.

Rád se zabývám propojením svých klientů s jejich potencionálními zákazníky prostřednictvím mnou navržené venkovní reklamy. Ať už jde
o velkoformátové billboardy, polepy všech druhů dopravních prostředků, označení prodejen a sídel firem, tak i reklamy v nákupních střediscích a veřejných prostranstvích.

"Venkovní reklama ukazuje obraz Vašeho podnikání svému publiku, ať už se nachází kdekoliv!"

V rámci mnou nabízených služeb realizace venkovní reklamy, se neustále snažím doplňovat své mnohaleté poznatky tak, abych Vám vždy mohl nabídnout moderní, kreativní a unikátní design.

Díky širokému spektru nabízených formátů, od těch nejměnších až po billboardy podél dálnic, Vám dokáži nabídnout inovativní řešení Vaší venkovní reklamy přesně tak, aby dokázala oslovit a měla co největší vliv na co největší počet Vašich budoucích zákazníků.

"Výzkumy ukazují, že venkovní reklama dosahuje až 97% retenční rychlosti a dokáže přinutit až 68% rozhodujících se spotřebitelů provést nákup."

Od návrhu po tisk a finální montáž. Poskytuji všechny představitelné služby v oblasti venkovní reklamy nezbytné k doručení Vaší obchodní zprávy všem Vašim cílovým klientům. Pomohu Vám vybrat správnou reklamní strategii, vhodné umístění, design a tisk tak, aby Vám to co nejrychleji přineslo výsledky.

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.