Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

SEO

SEO je všeobecně známý termín označující optimalizaci pro vyhledávače. Je třeba značných zkušeností, aby člověk dokázal úspěšně optimalizovat webové stránky nebo webovou stránku tak, aby se zobrazovala v horních pozicích ve vyhledávačích. Využitím mnou nabízených SEO služeb je možné získat co nejvyšší míru viditelnosti ve vyhledávačích a zvyšení návštěvnosti Vašich webových stránek.

"Na internetu existuje více než bilion webových stránek. Jak mohou vyhledávače najít zrovna tu Vaši?"

Optimalizace pro vyhledávače (SEO) je nejlepší způsob, jak nastartovat Váš marketing na internetu, zvýšit vzhled Vašeho webu, zlepšit viditelnost webu, zdvojnásobit své příjmy a zničit Vaši konkurenci. SEO je užitečným způsobem zvýšení provozu na Vašich internetových stránkách. Umístěním na předních pozicích ve vyhledávačích budou Vaši potenciální zákazníci přesměrování přímo na Vaše webové stránky.
K čemu je mít webové stránky, které nikdo nemůže najít? Nedopusťte, aby byl Váš web schován všem uživatelům internetu a hlavně nekonečně mnoho potenciálním zákazníkům.

"Vaše společnost je jedinečná: má jedinečné cíle, zákazníky a potřeby. To je důvod, proč všechny mé SEO služby jsou upraveny tak, aby odpovídaly potřebám Vašeho podnikání a Vašeho rozpočtu."

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.