Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Design reklamních předmětů

Žádná úspěšná marketingová kampaň se neobejde bez obrovského množství personalizovaných reklamních předmětů. Mohu Vám pomoci se širokou škálou služeb při přípravě vhodných reklamních předmětů. Od designu a tisku obalu Vašeho nového výrobku, po reklamu v časopisech a novinách.

Propagace Vaší nové služby nebo produktu může být obtížným úkolem. Pojďme společné vést diskuzi krok za krokem, a dostaňme Váš produkt z naprosté anonymity až k všeobecně diskutovanému výrobku.

"Dobrý branding je příběh, který nikdy nemůže být vyprávěn až do konce."

Jak můžete propagovat svůj produkt nebo služby prostřednictvím brandingu?

Obalový design
Design reklamních předmětů
Design výrobků a produktů
Design firemních dárků
Tvorba značkového prostředí
Design uniforem a oblečení

"Výrobky jsou vyráběny v továrnách, ale značky jsou vytvořeny v lidských myslích"

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.