Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Další tiskoviny

Moje služby v oblasti designu tiskovin zajišťují moderní a unikátní návrhy, které můžete použít jako vhodnou reprezentaci Vaší společnosti potencionálním zákazníkům. Můžete rozdávat Vaše vizitky při setkání se zákazníky, podpořit Vaši značku s hlavičkovými papíry nebo vytvořit marketingové kampaně s rozmanitými tištěnými letáky nebo brožurami. Nabízím tisková řešení jako samostatnou službu nebo ve spojení
s dalšími reklamními prvky na podporu budování Vaší firemní identity.

"Mé návrhy vždy zdůrazňují Vaše podnikání a jeho aktuální potřeby. Vytvářím různé grafické návrhy v mnoha stylech, abych zajistil naplnění Vašeho očekávání."

Samozřejmě, že jsem si během více než deseti posledních let mé práce jako grafika vytvořil rozsáhlou síť smluvních tiskáren a budu rád, když se na mne obrátíte i se samotnou výrobou tiskovin a ne jen pouze s grafickými pracemi, jelikož Vám mohu nabídnout tisk Vašeho aktuálního projektu za velice příznivé ceny.

"Tradiční tiskoviny, mají stále velmi důležitou roli v obchodním a marketingovém světě. Internet ještě nepřevzal úplnou kontrolu nad světem reklamy a není pravděpodobné, že se tak v dohledné době stane."

Další tiskoviny, jejichž design a výrobu nabízím:

billboardy, blahopřání, brožury, CD / DVD obaly, časopisy, dárkové certifikáty, hlavičkové papíry, kalendáře, katalogy, letáky, menu, nástěnné kalendáře, obálky, obaly knih, obaly výrobků, plakáty, pohlednice, poznámkové bloky, pozvánky, roll-upy, samolepky, tištěné reklamy, vizitky, vstupenky, výroční zprávy, záložky, atd.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.