Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Design tiskovin

Tvořím design tiskovin, který umožňuje moderní a čistou prezentaci Vaší firmy všem potencionálním zákazníkům. Nabízím design a výrobu jednotlivých tiskovin nebo jako součást budování širší firemní identity prostřednictvím mých ostatních nabízených služeb.

Efektivní design tiskovin

Rozumí emocím

Správně navržená tiskovina podává stejně tak dobrý emocionální jako vizuální prožitek. Kvalitní design by tak u Vašeho publika měl umět vyvolat adekvátní odezvu - měl by nutit k zamyšlení, měl by podněcovat k učení, měl by umožnit vcítění se do daného tématu.

Má jednoduchou myšlenku

Grafické návrhy reklamních tiskovin, jenž obsahují příliš mnoho myšlenek nebo témat, mohou mást nebo dezorientovat a mohou vést až
k úplné ztrátě pozornosti ze strany zákazníka. Jednoduchá struktura designu zachycující hlavní myšlenku má daleko větší šanci zaujmout potencionálního klienta, což je koneckonců smysl každé tištěné reklamy.

Vyzdvihuje hlavní výhody

Správný grafický návrh tištěných materiálů by se vždy měl zaměřovat pouze na hlavní výhody, které jsou Vašemu zákazníkovi u služby nebo produktu nabízeny. Je důležité zachovávat poskytované informace v té nejjednodužší formě tak, aby je zákazník rychle pochopil a snadno si je zapamatoval.

Tisková řešení

Výběr vhodné tiskárny, která by převedla design Vašich tiskovin do kvalitních marketingových předmětů, je stejně tak těžké jako najít grafika
s dovednostmi v oblasti digitálního i tiskového designu.

Během posledních deseti let, co jsem pracoval jako grafik na volné noze, jsem si vytvořil širokou síť smluvních tiskáren a dalších dodavatelů, která mi umožňuje vybrat vždy toho nejvíce vhodného dodavatele pro Váš aktuální projekt a díky tomu jsem schopný nabídnout Vám bezkonkurenční ceny tisku.

Pokud již máte preferovanou tiskárnu, se kterou spolupracujete, nebo si jen chcete zařídit tisk sami, poskytnu Vám všechny potřebné podklady a připravím soubory pro tisk takovým způsobem, který budete Vy nebo tiskárna požadovat.

Ostatní grafici a zejména reklamní agentury budou chtít za každou cenu uplatňovat autorská práva, pokud budete chtít jimi vytvořený grafický návrh použít někde jinde než u nich. To není můj příklad. Jakmile za mnou vytvořený design tiskovin zaplatíte, stáváte se vlastníkem všech autorských práv. Mnou vytvořené grafické návrhy jsou navíc velice adaptabilní a připravené na budoucí změny a úpravy, takže pokud si změníte firemní email nebo sídlo společnosti a budete tuto změnu chtít aplikovat do již použitého designu, provedu všechny potřebné úpravy rychle a efektivně.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.