Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Vizitky

Podpořte sebe, svou firmu a svou značku pomocí moderních vizitek. Jsou jedním z nejvíce elementárních, ale zároveň nejmocnějších marketingových nástrojů. Pokud jste ve světě obchodu, mít kvalitní vizitky není potřeba, je to nezbytnost.

Při setkání s novými zákazníky, je výměna vizitek běžnou záležitostí. Je to v podstatě první věc, kterou uděláte hned po potřesení rukou, a proto byste měli chtít vizitku, která je nezapomenutelná a detekovatelná. Tak proč ji také nevyužijete jako účinný propagační nástroj?

Mnoho lidí jsou spíše vizuálními typy a mají problém se zapamatováním jmen na velkých setkáních nebo událostech. Dejte jim něco, co jim pomůže zapamatovat si, kdo jste a jakou společnost zastupujete.

"Je to pravda - se správnou kartou, můžete otevirat dveře."

Máte-li profesionální vizitku, kterou jsem vytvořil, můžete si být jistí, že bude unikátní, zapamatovatelná a s moderním designem. Všechny mé návrhy vizitek jsou vytvořeny na zakázku a splňují veškeré požadavky brandingu a korporátní identity Vaší společnosti.

"Dobře - navržená vizitka dokáže ujít velmi dlouhou cestu během prezentování Vaší společnosti, tak proč se při rozhodování
o jejím designu neobrátit na profesionála?

Jakmile jste 100% spokojeni se svým designem vizitek, není pro mne problém vytisknout je pro Vás na moderních tiskárnách za použití nejnovějších technologií. Stačí si vybrat ze široké škály velikostí a typů papíru.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.