Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Webdesign

Máte zájem o moderní, svěží a profesionální design webových stránek, které budou připravené na budoucí růst Vašeho podnikání? Prostřednictvím mnou nabízeného webdesignu jste právě našli to,co jste hledali.

"V dnešním obchodním světě, je vlastnictví kvalitní internetové prezentace klíčem k Vašemu úspěchu."

Průběh webdesignu

Můj přístup začíná analýzou potenciálu Vaší firmy, Vaší konkurence a Vašich zákazníků. Přezkoumám stávající marketingové materiály a strategii a to nejlepší z Vaší firemní identity použiji při designu Vašich nových webových stránek. Navštívím desítky webů z Vašeho obchodního prostředí i mimo něj, abych našel potřebnou inspiraci v podobě jednotlivých fungujících elementů z ostatních webů tak, abych dokázal sestavit zcela novou online identitu pro Vaši společnost.

Vize a zkušenost

Každá webová stránka je jakousi hybridní bytostí, která byla postavena s využitím schopností designérů porozumět křehké rovnováze mezi designem a technologií. Mám rozsáhlé zkušenosti v HTML5, CSS3 a PHP, stejně jako z oborů, jako je grafický design, copywriting, atd. Poté, co vytvořím základní strukturu webu, vyplním ji vhodnými barvami, písmem, texty, obrázky a animacemi tak, aby vznikl dostačující interaktivní zážitek pro Vaše budoucí návštěvníky.

Pokročilá funkčnost

Můj pokročilý Systémy pro správu obsahu (CMS) a vlastní možnosti rozvoje rozšíří potenciál Vašich nových webových stránek a Vy tak budete schopni nabídnout svým potenciálním zákazníkům aktuální informace v moderním on-line prostředí. Inovace, jako je online marketing, sociální sítě, newslettery, responzivní design, online produktové katalogy, interaktivní mapy a průzkumy veřejného mínění zaručí, že se Vaši návštěvníci budou na Vaše stránky neustále vracet.

"Pojďme nejen vytvořit web, který vypadá skvěle na velké obrazovce. Budujme stránky, které pomáhají mobilním uživatelům najít informace, které potřebují, aby se stali Vašimi zákazníky!"

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.