Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Letáky

Reklamní letáky fungují jako skvělý způsob, jak šířit podvědomí o Vaší firmě potenciálnímu zákazníkovi, který je offline. Ať už jsou určeny do domovních schránek, pro venkovní vylepení nebo jako umístění na frekventovaná místa, vytvořím pro Vás design letáků, který vzbudí patřičnou pozornost.

Letáky mohou být vyrobeny v různých formátech, nicméně obvyklé jsou velikosti A4, A5, A6, nebo DL a to jak v malém nákladu tak i
v masové produkci. Mohu použít své rozsáhlé zkušenosti v oblasti grafického a tištěného designu a připravím atraktivní letáky, které zaručí úspěch pro Vaše reklamní kampaně.

"Dobře navržené letáky jsou hodnotnou investicí - ne náklady"

Nabízím vytvoření designu pro Vaši letákovou kampaň, který bude příliš dobrý na to, aby ho někdo vyhodil do popelnice.

"Tisk letáků je skvělý, ekonomický a efektivní způsob, jak rozšířit svou zprávu široko daleko."

Žádná zakázka pro mne není příliš malá nebo příliš velká. Zajistím pro Vás kompletní letákovou kampaň, od prvotní myšlenky, včetně grafického návrhu, tisku, distribuci až po analýzu konečnému úspěchu Vaší kampaně.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.