Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Branding / firemní identita

Společně s logo designem Vám pomohu vytvořit firemní branding, který Vám poskytne konkurenční výhodu a zařídí, aby Vaše firma byla více zapamatovatelná svým zákazníkům. Značka odráží zákazníkům vnímání Vašeho podnikání.

Branding znamená mnohem víc, než jen vytvoření logo designu, písma, barev nebo jména společnosti. Profesionální branding jsou shromážděné zásady a vizuální prvky, které tvoří veřejnou tvář Vaší společnosti. Branding vykresluje obraz Vašeho podnikání a řekne Vašim zákazníkům vše o Vaší společnosti, o tom co děláte, Vaše názory a to, jak si představujete svou vlastní firmu.

Jsem hrdý na svou schopnost poskytnout Vám vynikající grafickou komunikaci. V grafice a médiích Vám mohu vytvořit nebo posílit Vaši firemní identitu prostřednictvím většiny médií, prezentované přes tisk a internet.

"Branding je zážitek žijící na křižovatce mezi slibem a očekáváním."

Máte pocit, že Vaše stávající firemní branding je zastaralý a už nepřilákává zákazníky tak, jako dříve?

Možná je na čase, abyste se podívali na některé z mnou nabízených rebrandingových služeb.

Někdy uděláte krok zpět a podívate se na Vaši společnost a jste v šoku. To co jste již není reprezentativní, vypadáte staromódně a zjistíte, že potřebujete kompletní firemní rebranding.

"Firemní značky tak mocné, že je lidé nemohou dostat ven z hlavy."

Moje rebrandingové služby mají za cíl přesunout Vaše podnikání na místo, kde chcete aby bylo. Mohlo se stát, že Vaše společnost dozrála a změnila směr svého vývoje, nebo jen chcete přilákat větší množství zákazníků. Také se mohlo stát, že Vaše společnost již není upřednostňována Vaši klientskou základnou. Mnou řízený rebranding docílí návrat u klientů, obnovení jejich důvěry a zvýšení Vašeho úspěchu.

5 DŮVODŮ, JAK REBRANDING MŮŽE POMOCI VAŠEMU PODNIKÁNÍ.

Odlište se od davu

Můžete mít pocit, že Vaše firma potřebuje rebranding, protože nevybočujete z davu. Mé služby vám pomůžou odlišit se od konkurence.

Sjednotit cíle

Pokud Vaše firma změnila svou orientaci, pak je třeba reprezentovat to prostřednictvím Vaší značky. Firemní rebranding sjednotí vaše podnikání, společný cíl, nebo sliby klientům.

Odejděte z negativů

Je možné, že existuje nějaká negativní zpětná vazba pro Vaši společnost, a proto Váš obchod utrpěl. Rebranding Vám dává druhou šanci na to zrodit se v novém designu, ke kterému se Vaši zákazníci budou chtít vrátit.

Získejte zpět loajalitu

Pokud jste ztratili klíčové zákazníky a oni přešli ke konkurenci rebranding Vám je může vrátit zpět. Spoluprácí se mnou se můžete zaměřit na ztracenou klientskou základnu a redesign může být postaven tak, aby se zaměřil právě na tyto zákazníky a pomohl Vám je přivézt zpět.

Obnovit a oživit

Jestli Vaše firemní značka vypadá unaveně nebo staromódně pak je to dobrý argument k investici do rebrandingu. Abyste udrželi Vaše zákazníky na palubě, musí se jim Vaše společnost jevit zajímavá a svěží a musí jim nabízet stále něco nového.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.