Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Copywriting

Tvorba relevantního obsahu představuje pouze část úspěšné seo a marketingové strategie. Nejlepší obsah na světě nebude nikdy správně fungovat bez správně nastavené strategie a pravidelného spravování. Mé copywritingové služby mohou pomoci. Moje celá škála služeb, spojených s copywritingem, Vám poskytne přesně takový textový obsah, který Vám dokáže generovat nejvyšší možný výnos.

"Textový obsah Vašich webových stránek je klíčem k zobrazování na prvních příčkách ve vyhledávačích"

Přezkoumání obsahu

Obsah Vaší marketingové kampaně je třeba držet pod kontrolou, nebo se stane nečinným. Stane se zastaralým, ztraceným nebo prostě nebude fungovat tak, jako kdysi. Společně s růstem Vaší společnosti se může stát, že se textový obsah Vašeho marketingu stane zapomenutým nebo zcela ztraceným. Přezkoumáním obsahu Vašich webových stránek, profilů na sociálních sítích i externích stránek mohu posoudit stav Vašeho marketingu jako celku. Díky tomu Vám posléze budu moct připravit seznam doporučení a tipů, které zlepší Vaše podnikání a zákaznickou interakci.

Obsahová strategie

Pokud jste někdy zkoušeli najít restauraci v novém městě a bez navigace nebo mapy, určitě víte, jak frustrující může být pohnout se dopředu bez předem daného plánu. Zveřejňování obsahu prostřednictvím copywritingu bez strategie je stejné. Mé copywritingové služby mohou pomoci identifikovat Vaše SEO a marketingové potřeby a pomůžou vybudovat strategii textového obsahu k uspokojení těchto potřeb.

Správa obsahu

Správa obsahu může být opravdu časově náročné. Je zde mnoha obsahu k napsání, upravování a publikování. Místo toho, abyste se snažili Vše zvládnout sami, dovolte mi postarat se o Vaše potřeby v rámci správy obsahu Vašeho online marketingu.

"Každý velký copywriting má jednu společnou věc. Vede prostřednictvím konverzního procesu Vaše cílové publikum do požadovaného cíle."

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.