Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Další služby

Copywriting

Moje copywritingové a textové služby jsou zaměřeny na online prostředí, internetové stránky a jejich obsah. To zahrnuje přezkoumání, plánování a psaní obsahu pro blogy, sociální média, SEO optimalizaci, marketing a webové stránky. Tento druh služeb nabízím cca již od roku 2005, a rád bych s Vámi probral více informací o Vašich online marketingových potřebách při plnění internetu Vaším obsahem.

Design reklamních předmětů

Pomocí mých služeb a zkušeností s designem a výrobou reklamních předmětů si budete moci vybrat správný druh reklamních předmětů, který nejlépe poslouží potřebám Vaší společnosti. Objednávání těchto předmětů bez předchozí konzultace může vést k tomu, že Vaše nové reklamní předměty, budou vypadat neprofesionálně nebo v případě jejich potisku dokonce nečitelně. Pošlete mi vaše logo, nápady, potřeby Vaší firmy a já pro Vás připravím kompletní realizaci kvalitních a funkčních reklamních předmětů.

Venkovní reklama

Zaměřuji se na komletní realizaci Vaší potřeby venkovní reklamy a to jak ve formě velkoformátových billboardů, polepů všech druhů dopravních prostředků, označení prodejen a sídel firem, tak i reklamy v nákupních střediscích a veřejných prostranstvích a dalších. Zachycení pozornosti Vášeho cílového trhu je moje specialita. Prostřednictvím mnou vytvořené venkovní reklamy dokáži Vašim potenciálním zákazníkům zprostředkovat kladnou zkušenost, kterou si již navždy budou spojovat s Vaši společností.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.