Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Grafické práce

Jaký druh grafiky a designu Vám nabízím?

Kreativní

Myslím si, že můj přístup je kreativní a lepší, než můžete najít v běžných grafických studiích. Mám hodně moderní a kreativní nápady, které jsou sami o sobě jedinečné a Vaší společnosti mohou pomoci získat pozornost potencionálních zákazníků.
S více než deseti lety zkušeností z oblasti grafického designu jsem schopný sledovat a následně implementovat nové grafické techniky a trendy do všech zakázek, na kterých pracuji. Primárním cílem je pro mne poskytovat svým zákazníkům více něž jen ty nejlepší grafické návrhy, jakých jsem schopen.

Jedinečný

Kladu veliký důraz na potřeby a spokojenost svých zákazníků. To je jeden z důvodů, proč se snažím vytvářet takové návrhy, které jsou na poli grafického designu, alespoň podle mne, naprostým unikátem. Věřím, že moje kreativní myšlenky a nápady jsou v této oblasti velmi užitečné. Kdykoliv přijmu novou zakázku, dělám vše pro to, aby byl zákazník s finálním grafickým návrhem maximálně spokojený.
Při vývoji nového designu se již po mnoho let držím své strategie - nikdy se za žádných okolností nevzdávat vidiny jedinečného designu a tím porazit konkurenci jak svou, tak i mých zákazníků.

Technologický

Při tvorbě nového grafického designu se vždy snažím držet krok s nejnovějšími trendy, technologiemi, nástroji, programy a aplikacemi. Jen takový grafik, který jde s dobou, může velice jednoduše tvořit impozantní a neotřelou grafiku.

Podpůrný

Pokud máte v hlavě nějakou představu, ale nejste si jisti, jak s ní pokračovat a jak ji dále rozvíjet, dejte mi šanci pomoci Vám najít správné grafické řešení. Jsem vždy připraveni vyřešit Vaše pochybnosti a navést Vás k úspěšně realizaci.
Dialog s mými klienty a řádné porozumění je klíčem k požadovanému designu. Vždy beru v úvahu návrhy a názory zákazníků při tvorbě finální grafiky. Zárověň nabízím neomezený počet změn a korektur do té doby, než jsou naplněna všechna zákazníkova očekávání a požadavky.

Rozumný

Používám nejnovější technologie pro tvorbu designu, které mi pomáhají poskytovat lepší výkonnost a zejména snižují časovou náročnost při realizaci projektů pro mé zákazníky. Tyto nejnovější grafické trendy mi také pomáhají snižovat provozní náklady a tím i cenu za finální produkt.
Můj přístup ke kvalitě designu mi nedovoluje, abych obětoval kvalitu mých grafických návrhů. Vždy se snažím připravovat velmi kvalitní grafiku za rozumnou cenu. To je důvod, proč se moji zákazníci vracejí.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.