Hledáte grafika a webdesignera na volné noze? Jsem Váš člověk.

Katalogy

Nabízím komplexní designové služby pro Vaše katalogy. Můj přístup obsahuje plánování, kreativní směr, integrace produktové databáze, pořízení a úpravu produktových fotografií a tisková řešení. Převezmu plnou kontrolu nad Vaším katalogem od počáteční do konečné fáze bez ohledu na to, jak malý nebo velký katalog je.

"Profesionální produktový katalog může být středobodem Vaší efektivní marketingové kampaně."

I když dokáži vytvořit vizuálně přitažlivé katalogy, mým cílem není aby Vaše katalogy vypadaly pěkně - mým cílem je maximalizovat Váš prodej a návratnost investic. Ve spolupráci s Vámi dokáži určit, které výrobky nebo služby jsou relevantní pro Váš úspěch, a na základě toho je pak vhodně umístím do katalogu.

Postarám se o Váš nový katalog od prvních návrhů až po dokončení. Nikdy nepoužívám žádné šablony - všechny mé designy katalogů jsou jedinečné a svěží.

"Kvalitně provedený katalog Vám pomůže převést produkty do zisků"

Snažím se ke každému katalogu přistupovat z pozice koncového zákazníka. Můj přístup daleko přesahuje pouhou připravu katalogu, který vypadá hezky a cool. Dokáži nakombinovat obrázky a obsah tak, aby finální výrobek dokázal přesunout Vaši společnost do správné pozice na Vámi zvoleném trhu.

 

 

 

Nobé nápady

Nové nápady

Při tvorbě unikátního a inovativního designu pro své klienty tvořím praktická řešení jejich potřeb. Má různorodá klientská základna je klíčem
k mé kreativitě a originálnímu designu.

Mnohaleté zkušenosti

Mnohatelé zkušenosti

Profesionální grafické služby poskytuji již více než 10 let. Během této doby jsem se podílel na realizaci širokého spektra projektů pro mnoho různorodých zákazníků - malých i velkých.

Komplexní služby

Komplexní služby

Mezi mnou nabízené služby patří kompletní online a offline grafický design, následný tisk, e-marketing, copywriting, fotografování apod (více v sekci nabídka).

Příznivé ceny

Příznivé ceny

Dokáži realizovat jakýkoliv projekt v minimálním čase za velmi dobrou cenu. Nabízím slevy v případě objednání více služeb najednou. Cenové kalkulace připravuji individuálně.

Záruka spokojenosti

Záruka spokojenosti

Grafické návrhy připravuji způsobem, kdy je zákazník zapojen do vývojového procesu, má možnost spolupracovat na každém kroku a je zdrojem cenné zpětné vazby.

Nabídka služeb

Nabízím kvalitní a cenově přijatelné grafické služby, které sahají od strategie a plánování, designu a vývoje, až po spuštění a následnou podporu.

Firemní identita

Firemní identita

Správný branding je víc než logo. Je to DNA, které identifikuje a představuje váš produkt nebo společnost v mysli zákazníka. Vím přesně jak na to.

Grafické práce

Grafické práce

Dobrý design musí jít nad rámec estetiky. Když pracuji na grafickém návrhu, beru v potaz všechny proměné, všechny možnosti tak, aby byl finální návrh perfektní.

Návrhy tiskovin

Návrhy tiskovin

Tvořím jedinečné návrhy pro širokou škálu tiskovin. Potřebujete vaše návrhy vytisknout? Není problém. Disponuji sítí smluvních tiskáren.

Webdesign

Webdesign

Navrhuji profesionální a moderní weby, které jsou snadno ovladatelné, zobrazují se na prvních pozicích ve vyhledávačích a fungují na všech zařízeních.